Стари чланци

НАГРАДЕ

Треће место - ЗАЧАРАНА ПРИНЦЕЗА - О.Ш. Жабаре
7. Фестивал позоришног стваралаштва Основних школа града Крушевца - Организатори КПЗ Крушевац, Културни центар Крушевац и Крушевачко позориште

Трочлани жири 7. Фестивала позоришног стваралаштва Основних школа града Крушевца, радио је у саставу: Лидија Ужаревић, Ана Јовановић и Бранислав Недић.

Н а г р а д е - Жири је доделио следеће награде:
  • - Награда за најбољу представу у целини
Номиноване су следеће представе по редоследу извођења:
- ''Ивица и Марица и опака старица'' (О.Ш. ''Доситеј Обрадовић'')
- ''Зачарана принцеза'' (О.Ш. ''Жабаре'' - Жабаре)
- ''Побуна у библиотеци'' (О.Ш. ''Јован Поповић'')
  • Награду за најбољу представу у целини је освојила представа: ''Побуна у Библиотеци'' (О.Ш. ''Јован Поповић'') у режији проф. Драгане Шошкић
  • Награду за освојено друго место додељује се представи: ''Ивица и Марица и опака старица'' (О.Ш. ''Доситеј Обрадовић'')
  • Награду за освојено треће место додељује се представи: ''Зачарана принцеза'' (О.Ш. ''Жабаре'' - Жабаре)
  • Награда за културу сценског говора ''Љиљана Токовић - Љиљка'' - Награда се додељује: Кристини Рајић из О.Ш. ''Јован Поповић''
  • За најбољу мушку улогу
Номиновани су, по редоследу извођења: